Strona główna  »  O nas   |   Wyroby   |   Środki   |   Kleje   |   Narzędzia   |   Kontakt   |   
«« powrót

Czyszczenie kamienia i marmuruAkemi Oczyszczacz kamienia "STEINRENIGER"

Akemi Oczyszczacz kamienia STEINRENIGER Nadaje się do szybkiego i gruntownego czyszczenia z brudów budowlanych, usuwania warstw wosku i warstw samo lśniących, lekkiego osadu cementowego, brudu olejowego i tłuszczowego, sadzy, gumy, plam smołowatych, jak i resztek farb syntetycznych i tynków z wszystkich kamieni naturalnych i sztucznych (jak marmur, trawertyn, łupki, granit, płyty ceglane i glazurowane, beton licowy itp.).

Akemi Pasta do usuwania tłuszczów "FETT - ENTFERNERPASTE"

Akemi Pasta do usuwania tłuszczów FETT - ENTFERNERPASTE Usuwa tłuste plamy z oleju, tłuszczu, wosku, silikonu z kamienia naturalnego i sztucznego.

Akemi Łagodne mydło do kamienia "STEINSEIFE"

Akemi Łagodne mydło do kamienia STEINSEIFE Środek przeznaczony do bieżącego czyszczenia płyt z kamienia naturalnego i sztucznego. Regularnie stosowany zabezpiecza kamień zachowując jego strukturę.

Nie zawiera fosforanów, ługów, wosków i polimerów, ulega biodegradacji.

Akemi Crystal Clean

Akemi Crystal Clean Czyszczący koncentrat, który jest wolny od kwasów i zasad. Do codziennego usuwania niewielkich zabrudzeń ze wszystkich kamieni naturalnych, sztucznych jak i wyrobów kamionkowych, klinkieru, ceramiki.

Akemi Odrdzewiacz "ROSTENFERNER"

Akemi Odrdzewiacz ROSTENFERNER Środek przeznaczony do usuwania rdzawych plam i zacieków z kwasoodpornych kamieni naturalnych. Rdzawe wtrącenia i przebarwienia zostają trwale zlikwidowane.

Nie zawiera kwasu solnego, ulega biodegradacji.

Akemi Środek przeciw glonom POWER "ANTI GRUN"

Akemi Środek przeciw glonom POWER ANTI GRUN Środek przeznaczony do usuwania naturalnych nalotów, przebarwień od kwaitów, liści, glonów, mchów, ptasich odchodów, innych "zielonych" zabrudzeń z płyt nagrobnych, ogrodzeń, murów itp.

Alkaliczny środek czyszczący o konsystencji żelowatej, zawiera rozpuszczalniki.

GENERAL Neutrex

GENERAL Neutrex Alkaiczny preparat usuwający tłuszcz i wosk, dostosowany do wszystkich typów powierzchni kamiennej. Szybko i skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia organiczne i tłuszczowe. Dostępny jest w konsystencji wiskozowej, dostosowany do powierzchni pionowych, fasad budynków z kamienia, cegieł, każdego rodzaju tynków, marmurów, granitów i ceramiki.

GENERAL DDA

GENERAL DDA Środek wyprodukowany na bazie silnych kwasów, pozwalających na usuwanie pozostałości cementowych i wapiennych oraz śladów zadeptywanego brudu z podłóg, murów, dachówek i terakoty. Ze względu na skład nie można go używać do polerowanych granitów i marmurów, emalii oraz wszelkich powierzchni podatnych na wytrawianie i utlenianie.

MÖLLER Chemie HMK R 52

MÖLLER Chemie HMK R 52 Stosuje się do czyszczenia i usuwania plam z oleju, wosku i tłuszczu ze wszystkich rodzajów kamienia naturalnego i sztucznego,płytek ceramicznych i betonu. Do zabrudzeń na krawędziach okładzin kamiennych, które powstały przez stosowanie niewłaściwych elastycznych fug (silikonów). Usuwa zabrudzenia do 2cm głębokości.

MÖLLER Chemie HMK R 54

MÖLLER Chemie HMK R 54 Specjalny środek czyszczący zawierający rozpuszczalniki. Rozpuszcza zanieczyszczenia i czyni je rozpuszczalnymi w wodzie. Oczyszcza i usuwa resztki pielęgnacyjne, powłoki woskowe, asfalt, bitumy, tłuszcze i oleje z kamienia naturalnego.

GENERAL Extra Mille

GENERAL Extra Mille Preparat do zabezpieczania i nadawania blasku wszystkim rodzajom powierzchni marmurowych, granitowych z kamieni naturalnych, konglomeratów i lastryka. Ze względu na zaskakująco dobre efekty, łatwość użycia i wysoki stopień biodegradacji (90%) oraz możliwość długoterminowego przechowywania, polecamy "Extra Mille" do stosowania w domach prywatnych jak i również w miejscach publicznych (sklepy, banki, hotele, hale dworcowe).

GENERAL Risplend

GENERAL Risplend Preparat woskowy antypoślizgowy, dostosowany do mało i średnio brudnych powierzchni, tworząc na nich woskową warstwę ochronną ( z satynowym polerem). Nie wymaga spłukiwania, nie niszczy środowiska, pozostawia delikatny zapach eukaliptusa, stąd też często bywa używany w lokalach publicznych i prywatnych tj. hotele, restauracjeWszystkich szczegółowych informacji
oraz odpowiedzi na pytania udzielą Państwu nasi pracownicy.


tel.:
89 534 22 42
502 502 837


e-mail: klenir@klenir.pl
10-683 Olsztyn, ul. Augustowska 21

Pn.-Pt.: 7.00 - 16.00
Sob.: 7.00 - 14.00