Strona główna  »  O nas   |   Wyroby   |   Środki   |   Kleje   |   Narzędzia   |   Kontakt   |   
«« powrót

Parapety kamienne i marmuroweParapety z granitu i marmuru
Certyfikat
Wykonujemy i montujemy parapety z konglomeratu, granitu i marmuru w dowolnym wymiarze i kolorze na zamówienie.

Powierzchnia płyty parapetu jest polerowana, dzięki czemu zachowuje połysk przez długi czas. Parapet z kamienia jest bardzo trwały a dzięki gładkiej powierzchni łatwo go utrzymać w czystości. Posiada również wartość dekoracyjną. Szeroki wachlarz kolorów w połączeniu z profesjonalną obróbką daje szeroką gamę rozwiązań dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Aglomarmur - złożony z wyselekcjonowanych odłamków skalnych, połączonych specjalnymi żywicami epoksydowymi. Naturalne kruszywo sprawia, że świetnie imitują parapety kamienne.

Granit - wyróżnia się różnokolorową barwą oraz dużą twardością i odpornością na ścieranie. Absorbuje temperaturę otoczenia. Dostępne są dowolne wymiary na zamówienie

Marmur - kamień, który ceniony jest jako materiał dekoracyjny ze względu na naturalne faktury. Cechuje się szczególnym pięknem i wytrzymałością.

Konglomerat kwarcowy - Kamień konglomerowany tworzony jest z 90 procent z surowców naturalnych, głównie z krzemienia i granitu. Dzięki swoim doskonałym właściwościom użytkowym (trwałość, łatwa konserwacja, czyszczenie, niechłonność, doskonały design) jest bardzo odpowiedni dla zastosowania we wnętrzach budynków.
Wszystkich szczegółowych informacji
oraz odpowiedzi na pytania udzielą Państwu nasi pracownicy.


tel.:
89 534 22 42
502 502 837


e-mail: klenir@klenir.pl
10-683 Olsztyn, ul. Augustowska 21

Pn.-Pt.: 7.00 - 16.00
Sob.: 7.00 - 14.00