Strona główna  »  O nas   |   Wyroby   |   Środki   |   Kleje   |   Narzędzia   |   Kontakt   |   
«« powrót

Konserwacja kamienia i marmuruAkemi Płyn polerujący "STEINFLAGEMITTEL"

Akemi Płyn polerujący STEINFLAGEMITTEL Steinpflegemittel służy do pielęgnacji posadzek, schodów i parapetów z drobnoszlifowanych lub polerowanych kamieni naturalnych i sztucznych jak marmur, granit, łupek, terrazo, trawertyn itp. Stosować we wnętrzach.

Akemi Woskowy środek do nadawania połysku "STEINMILCH"

Akemi Woskowy środek do nadawania połysku STEINMILCH Środek do polerowania do regularnej ochrony dokładnie szlifowanych, polerowanych i surowych naturalnych i sztucznych kamieni.

AKEMI Triple Effect

AKEMI Triple Effect Przeznaczony do codziennej pielęgnacji kamieni naturalnych i sztucznych. Systematycznie stosowany podtrzymuje impregnację oraz nadaje powierzchni polerowanej jedwabisty połysk.

GENERAL Monocera (pasta i płyn)

GENERAL Monocera (pasta i płyn) Trwały wosk syntetyczny do marmurów, granitów, terakoty, kamienia naturalnego, cegły, cemetu, konglomeratów, dachówki i ceramiki nieemaliowanej. Zastosowanie preparatu likwiduje wilgoć oraz zabezpiecza przed nią, czyści bez powodowania korozji, ogranicza osadzanie się kurzu i nadaje połysk nie zostawiając żadnych śladów.

GENERAL Klinkier Oil

GENERAL Klinkier Oil Preparat całkowicie wchłaniany przez porowatą powierzchnię, nie tworzy warstwy - błonki, ożywia naturalne kolory i zabezpiecza go przed powstawaniem plam. Nadaje się do kamieni naturalnych, konglomeratów, ceramik i cegły.

GENERAL K.R. 33

GENERAL K.R. 33 Najbardziej uniwersalny preparat ochronny na bazie rozpuszczalnika. Dostosowany do wszystkich typów powierzchni kamiennych. Dzięki obecności składników organiczno silikonowych preparat daje doskonały efekt impregnujący i hydrofobowy oraz ożywia naturalne kolory podłoża. Nie tworzy na powierzchni powłoki co sprawia, że otrzynały efekt jest trwały.

GENERAL KD 32

GENERAL KD 32 Preparat autokatalityczny, gwarantujący doskonałą odporność na czynniki chemiczne i atmosferyczne. Dostosowany do podłoży narażnych na intensywne zużycie (poprzez ścieranie). Tworzy na powierzchni ochronną, dobrze przylegającą, połyskującą, trwałą barierę. Jest często stosowany do kamieni w kominkach - uniemożliwia wnikanie sadzy w kamienie, oraz na posadzki w warsztatach mechanicznych.

GENERAL Extra Mille

GENERAL Extra Mille Preparat do zabezpieczania i nadawania blasku wszystkim rodzajom powierzchni marmurowych, granitowych z kamieni naturalnych, konglomeratów i lastryka. Ze względu na zaskakująco dobre efekty, łatwość użycia i wysoki stopień biodegradacji (90%) oraz możliwość długoterminowego przechowywania, polecamy "Extra Mille" do stosowania w domach prywatnych jak i również w miejscach publicznych (sklepy, banki, hotele, hale dworcowe).

GENERAL Risplend

GENERAL Risplend Preparat woskowy antypoślizgowy, dostosowany do mało i średnio brudnych powierzchni, tworząc na nich woskową warstwę ochronną ( z satynowym polerem). Nie wymaga spłukiwania, nie niszczy środowiska, pozostawia delikatny zapach eukaliptusa, stąd też często bywa używany w lokalach publicznych i prywatnych tj. hotele, restauracjeWszystkich szczegółowych informacji
oraz odpowiedzi na pytania udzielą Państwu nasi pracownicy.


tel.:
89 534 22 42
502 502 837


e-mail: klenir@klenir.pl
10-683 Olsztyn, ul. Augustowska 21

Pn.-Pt.: 7.00 - 16.00
Sob.: 7.00 - 14.00